Skup Srebra

Srebro jest materiałem szlachetnym. Jego nazwa wywodzi się z łacińskiego „Argentum", co oznacza „jasny". Najlepiej ze wszystkich metali przewodzi energię elektryczną i termiczną.

Skup Srebra

Ma również najjaśniejszą barwę spośród wszystkich znanych metali. Jako ciekawostkę można dodać, iż posiada również właściwości bakteriobójcze i przeciwzapalne.

Srebro najczęściej można spotkać w elektronice, gdzie ze względu na przewodzenie energii elektrycznej, a także najmniejszą możliwość korozji znajduje swoje zastosowanie w postaci styków.

Srebro wykorzystywane jest również do produkcji biżuterii, sztućców, a także naczyń. Lutów srebrnych używa się natomiast w procesie lutowania.

Srebro można podzielić na tzw. próby, które wyrażają ilość czystego srebra w stopie. Skup srebra odbywa się za pomocą specjalistycznych spektrometrów, dzięki którym jesteśmy w stanie określić rodzaj próby i dokonać wyceny materiału.

Interesuje nas skup srebra w każdej wymienionej powyżej postaci.

Masz w domu srebrną biżuterię i chcesz profesjonalnie ocenić jej wartość? Skorzystaj z usług firmy Stellmet, która oferuje klientom rzetelną wycenę złomu srebra. Skupujemy kruszec w każdej postaci i zapewniamy kompleksową obsługę uwzględniającą indywidualne oczekiwania klientów. Jeżeli interesuje Cię korzystna cena złomu srebra, już teraz sprawdź, co może Ci zaoferować firma Stellmet – nasi pracownicy szybko dokonają weryfikacji kruszca. Cena srebra w skupie jest uzależniona od tendencji na światowych giełdach i aktualizowana na bieżąco.

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem